Logo

Nasi duszpasterze


Proboszcz


radca duchowny ks. Norbert Dragon
Mail: norbertus61@interia.pl
ur. 17 stycznia 1961 roku
proboszczem naszej parafii od 3 czerwca 2004 roku



Szafarze Komunii św.


Roman Miszkiel
Bejczuk Dariusz
Wierzimok Grzegorz


Poprzedni proboszczowie


ks. Jakub Stuchly
[Rozmiar: 8286 bajtów]
ur. 15 lipca 1822 roku, zm. 6 maja 1890 roku
proboszcz w latach 1868 - 1888.



ks. Juliusz Sdralek
ur. 3 maja 1843 roku, zm. 10 sierpnia 1919 roku
proboszcz w latach 1888 - 1901.



ks. Franciszek Rudzki
[Rozmiar: 9427 bajtów]
ur. 10 grudnia 1867 roku, zm. 23. 01.1945 roku
proboszcz w latach 1901 - 1923



ks. Franciszek Haase
[Rozmiar: 10987 bajtów]
ur. 8 stycznia 1882 roku, zm. 28 lutego 1957 roku
proboszcz w latach 1926 - 1957



ks. Antoni Liszka
[Rozmiar: 10258 bajtów]
ur. 31 maja 1905 roku, zm. 10 października 1970 roku
proboszcz w latach 1957 - 1970



ks. Wojciech Skrobocz
[Rozmiar: 10258 bajtów]
ur. 7 kwietnia 1935 roku, zm. 7 kwietnia 2004 roku
proboszcz w latach 1974 - 2004