Poniedziałek  23. 05. 2022 – I DZIEŃ KRZYŻOWY

7.00

O Boże błogosławieństwo w pracy na roli za naszych Rolników, Wasze Rodziny i o dobre tegoroczne zbiory i plony

14.00

Ślub i Msza św. Puscz Dawid i Karolina Popiel

18.30

Za ++Piotra i Jana Felger, Jana i Małgorzatę Krawiec i Ignacego Łukaszewskiego

Wtorek 24. 05. 2022 – II DZIEŃ  KRZYŻOWY

7.00

O Boże błogosławieństwo w pracy na roli, za naszych Rolników, Wasze Rodziny i o dobre tegoroczne zbiory i plony

18.00

Za + Krzysztofa Matuszek w I r. śm., za ++ rodziców Józefa i Małgorzatę Matuszek, pokr. i d. op.

18.30

Katecheza dla klas VI SP

Środa  21. 05. 2022  -  III DZIEŃ  KRZYŻOWY

18.00

Za + Marię Klik w rocznicę śmierci, za męża Jana, rodziców, pokr. i d.op.

Czwartek  26. 05. 2022 – Filipa Neri – DZIEŃ MATKI

8.30

Różaniec w intencji młodego pokolenia

9.00

Za + + rodziców Gertrudę i Józefa Okos + córkę Renatę ++ zięciów, Angelę Okos, za ++ z rodzin Wiench, Okos, Szywalski, Rzotki, Kaczmarek i d.op.

18.00

Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej w int. naszych Matek o Boże błogosławieństwo, zdrowie, wszelką pomyślność i za nasze zmarłe prosząc o wieczny pokój

- Do B.OP.MBNP. z podz. za łaski o potrzebne łaski, zdrowie Boże błog. w int. Hildegardy z ok.urodzin, za dzieci, wnuki, prawnuki i za + męża Henryka ++ rodziców Franciszka i Jadwigę, za + syna Pawła i synową, za ++ z rodziny Wystrach, Sowa i d.op.

Piątek  27. 05. 2022 – św. Augustyna z Canterbury

15.00

Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00

MSZA SZKOLNA; Dz. błag. do B.OP.MBNP. z podz. za łaski o zdrowie Boże błog. w rodzinie Rudolfa Mikoda

Sobota  28.05.2022

7.00

Za ++ synów Pawła i Huberta, ojca Antoniego Kiełbasa, za ++ Rodziców, teściów i d.op.

13.00

Ślub i Msza św. Tomala Grzegorz i Jasińska Anna

17.00

Okazja do spowiedzi św.

PIERWSZA MSZA ŚW.NIEDZIELNA – INTENCJA ZBIORCZA

- Za + Annę Rosikoń w 10 r. śm., jej + męża Stanisława i synową Barbarę,

pokr. i d.op.

- Za + Franciszka Matuszek, za jego ++ rodziców i teściów Datko

- Za ++ Annę i Franciszka Siekierka ich synów Waltera i Piotra, synową Edeltraudę, za ++ Martę i Jana Jambor, córkę Teresę, zięciów Ryszarda i Joachima i za ++ rodz. Siekierka Jambor i d.op.

- Za + Mariana Stec w rocznicę śmierci za ++ rodziców, pokr. i d.op

- Za ++ rodziców Jana, Justynę Ryk + siostrę Helenę Patralską jej męża Michała ++ dzieci Franciszka i Jana, za braci Adama i Józefa, za mężów Eugieniusza Stebnickiego i Szczepana Lechowicz i d.op.

Niedziela  29.05. 2022 – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - UROCZYSTOŚĆ

8.00

Za + +  rodziców Julię i Piotra Kornek, dwóch synów, dwie synowe i za + zięcia Gerharda

10.30

Za + męża Andrzeja Wuchowicz ++ rodz. Anastazję i Franciszka Walecko, Helenę i Stanisława Wuchowicz, za + Marię Kosiorek i d.op.

16.00

16.30

Za + Edytę Kocot w I r. śm. i za +męża Stefana i d.op.

- Za roczne dziecko Kornelię Wymysłowską za rodziców, dziadków, chrzestnych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.      W tym tygodniu przypadają dni modlitw o dobre urodzaje ( poniedziałek – środa ) tzw. DNI KRZYŻOWE z procesją błagalną do krzyża

2.     W przyszłą niedzielę comiesięczna kolekta parafialna – gospodarcza na remonty naszej świątyni

3.     W czwartek ( 26 maja ) DZIEŃ MATKI. Wszystkie Matki zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00

4.     W przyszłą niedzielę(  29 maja ) uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

5.     Każdego dnia o godz. 17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE - ZAPRASZAM

6.     W sobotę o godz. 12.00 zbiórka ministrantów

7.     Od piątku ( 27 maja ) nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego

NOTATKA INFORMACYJNA

Gazetka parafialna wydawana jest przez Parafię Katarzyny Aleksandryjskiej w Opolu-Groszowicach i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zawarte w gazetce oraz  na stronie internetowej Parafii Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Opolu-Groszowicach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.