Poniedziałek 12. 06. 2017
7. 00     Za ++ Jana i Annę Cichos, syna Ryszarda, bratową Annę, za ++ z rodz. Sceplik – Piechaczek, pokr. i d.op.

Wtorek 13. 06. 2017 – św. Antoniego z Padwy, kapł. i dra K. – MB Fatimskiej
7. 00     Do MB Fatimskiej za Czcicieli, Ofiarodawców, Dobrodziejów Kościoła i za Chorych

18. 00     Za + matkę Otylię, jej rodziców, rodzeństwo, za Annę i Jana Cukierka, dwóch synów i d.op.

20. 00     NABOŻEŃSTWO DO MB FATIMSKIEJ z czytaniem zalecek

Środa 14. 06. 2017 – bł. Michała Kozala, bpa i m.
7. 00     Za ++ rodz. Annę i Jana Kondziela, za + syna Helmuta, siostry Renatę i Waltraudę, za ++ zięciów Alfreda, Edwarda i Alberta, za ++ wnuki Karola i Marka oraz d.op.

13. 00     Ślub i Msza św. Mateusz Mnich i Małgorzata Zwardoń

Czwartek 15. 06. 2017 – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało
8. 00     W int. Parafian, za rodziny, za naszych Rolników prosząc o dobre plony i o Boże błogosł.

10. 30     Dz. błag. do B.Op. MBNP z podz. za łaski, z pr. o zdrowie i Boże błog. w int. Joanny Budyłowskiej z ok. 30 r. urodzin, za męża Leszka, w int. rodzin Budyłowskich – Bilińskich i za ++ z rodz. Budyłowskich – Bilińskich - Maculewiczów - Kozłowskich i d.op.

14. 00     Ślub i Msza św. Robert Niestrój i Agnieszka Warakomska

- Za + córkę Wiktorię Szurdak, za ++ rodz. Martę i Pawła Kurpierz i d.op.
- Dz. błag. do. B.Op. MBNP z podz. za łaski, z pr. o zdrowie i Boże błog. w int. Barbary i Romana Mikołajczak z ok. 30 r. ślubu, za córkę Ewę i w int. żyjących i ++ rodziców

Piątek 16. 06. 2017
18. 00     MSZA ŚW. SZKOLNA I MŁODZIEŻOWA: Za ++ rodz. Helenę i Alojzego Miemiec, za ++ z rodz. Miemiec - Korkus, za ++ Janinę i Wacława Krupop, ++ Zofię i Pawła Mitrowski, pokr. i d.op.

Sobota 17. 06. 2017 - św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
7. 00     Za + Antoniego Kiełbasa, syna Huberta, rodziców, teściów, ++ z pokr. i d.op.

15. 00     Ślub i Msza św. Łukasz Bloch i Natalia Tomaszewska

18. 00     PIERWSZA MSZA ŚW NIEDZIELNA - INTENCJA ZBIORCZA
- Do św. Anioła Stróża za roczne dziecko, w int. Filipa Bednarek, za rodziców, siostrę Julię, za dziadków, chrzestnych i za całą rodzinę
- Za + Alfonsa Świerc, ++ rodziców, siostry, za ++ z rodz. i pokr.
- Za + matkę Gertrudę i ojca Edmunda Grabowskich z ok. urodzin
- Za + Waldemara Szulc w 8. r. śm., za ++ rodziców Małgorzatę i Gerarda, za + Adelę Bieniek i za ++ z rodz. Piechota - Fyla - Bieniek - Szulc

Niedziela 18. 06. 2017 – XI Niedziela Zwykła
8. 00     Za + Juliusza Grüner, jego dwie żony Wiktorię i Jadwigę oraz dwóch synów, córkę, zięcia a także za + z rodziny Kulik i pokr.

10. 30     Do św. Anioła Stróża za roczne dziecko Marcelinę Pawnuk, za rodziców Katarzynę i Szczepana, za dziadków, chrzestnych i w int. całej rodziny

- Za ++ rodz. Jana i Janinę Bendkowskich, za ich ++ dzieci i rodziców z obu stron
- W int. Mirosławy i Romana Haba z ok. rocznicy ślubu oraz za dzieci z prośbą o zdrowie i wszelkie Boże błogosławieństwo

1. W tym tygodniu przypadają: w czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało). Tradycyjnie procesja do czterech ołtarzy. Na trasie Procesji prosi się o przyozdobienie domów symbolami religijnymi. Czwarty ołtarz przygotowują mieszkańcy ulic Augustyna, Świerzego, Przepiórki, Gołębiej i pozostałych ulic bocznych. Małe dzieci zapraszam do sypania kwiatów, a także dzieci I-Komunijne do uczestniczenia w procesji

2. W oktawie Bożego Ciała tradycyjne procesje eucharystyczne

3. We wtorek zapraszam o godz. 20.00 na Nabożeństwo Fatimskie z czytaniem zalecek

4. Podziękowania za ogólnopolską zbiórkę do puszek przed kościołami na Świątynię Bożej Opatrzności w Warszawie. Wpłynęło 439 Zł i 51 Gr.

5. Dziś kończy się okres przyjmowania Komunii św. wielkanocnej

6. Informuje się wiernych o dyspensie Biskupa Opolskiego od obowiązku zachowania piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych dla wszystkich Wiernych przebywających na terenie Diecezji Opolskiej w piątek 16 czerwca 2017 r.

7. We wtorek o 19.00 próba chóru

8. W sobotę o godz. 12.00 spotkanie ministrantów

9. W niedzielę 18 czerwca będziemy w naszej Parafii gościli misjonarza z Peru Ks. Dariusza Flaka, który wygłosi kazania. Po Mszy św. można złożyć ofiarę na rzecz Misji św.